Spotřeba ovoce v České republice jde v posledních letech dolů, a to kvůli snaze lidí šetřit. Z dosud nejvyšších 90,4 kilogramu na osobu a rok v roce 2009 se spotřeba během dvou let propadla o 13 procent na 79 kilogramů na osobu. Nejvíce klesla spotřeba jablek.
Spotřeba ovoce v Česku jde dolů, dovoz jablek je rekordní
15. ledna 2013 14:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178241
Zdroj: Agris.cz