EU je v dosavadním průběhu hospodářského roku netto exportérem obilovin. Jak Evropská komise minulý týden konstatovala, vykázala obchodní bilance v týdnu do 8. ledna 2013 přebytek ve výši 5,8 mil. t. To bylo o 0,6 mil. t méně než ve stejném období loňského roku a dokonce o 4,7 mil. t méně než v tomto období před dvěma lety.
EU zůstává netto exportérem obilovin
16. ledna 2013 7:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178246
Zdroj: Agris.cz