Získávat v obchodech neprodané potraviny a z nich sestavit večeři jako v restauraci - takový nápad měly dvě Berlíňanky, které tak chtějí upozornit veřejnost na plýtvání jídlem. Píše o tom agentura AFP. Asi třicet lidí, kteří se většinou ani neznali, se onoho večera sešlo kolem dlouhého stolu, aby si pochutnali na delikátní vegetariánské večeři.
AFP: V Berlíně se z neprodané zeleniny stává gala večeře
17. ledna 2013 12:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178265
Zdroj: Agris.cz