Jak se mohl dostat jed na hlodavce do sladkostí firmy Magnolia? Tento problém museli Poláci vysvětlovat představitelům států Evropské unie v Bruselu. Případ se dále vyšetřuje. Jed na potkany, který se dostal do sušeného mléka obsaženého v sušenkách polského výrobce Magnolia, již řeší orgány Evropské unie. Část kontaminovaných výrobků dostala do zboží vyváženého do čtyř evropských zemí včetně Česka a Slovenska.
Polské cukrovinky "dochucené" jedem řeší Evropská unie
24. ledna 2013 15:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178342
Zdroj: Agris.cz