Nápad ministerstva zdravotnictví, že v každé provozovně by měl být nejméně jeden nealkoholický nápoj levnější než alkohol, provozovatele restaurací nijak netrápí. Podle podnikatelů se jedná o lehce splnitelnou podmínku, někdo má ale návrh za hloupost. Někteří podnikatelé však návrh nového zákona považují za zbytečný.
Nealko má být nejlevnější pití, v hospodách se tomu nebrání
28. ledna 2013 14:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178374
Zdroj: Agris.cz