Ministerstvo životního prostředí a Sdružení místních samospráv České republiky uzavřely Dohodu o vzájemné spolupráci při výkonu moderní a efektivní veřejné správy. Cílem dohody je zajistit lepší koordinaci v oblastech, které jsou v působnosti ministerstva a současně se týkají postavení obcí v samostatné nebo přenesené působnosti.
Ministr Tomáš Chalupa podepsal Dohodu o spolupráci se Sdružením místních samospráv
4. února 2013 15:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178446
Zdroj: Agris.cz