Problematice cukerných kvót byl věnován dnešní kulatý stůl na Ministerstvu zemědělství. Mimořádné jednání o klíčových otázkách tohoto významného sektoru se zástupci nevládních organizací a Skupiny uživatelů cukru ČR inicioval ministr zemědělství Petr Bendl, protože diskusi s nimi považuje za přínosnou pro další postup při projednávání v Evropské unii.
Ministr zemědělství: Je v zájmu České republiky udržet si konkurenceschopnost na trhu s cukrem
4. února 2013 17:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178448
Zdroj: Agris.cz