Prodej dřeva z městských lesů loni vynesl Pardubicím 600.000 korun. Předloni to bylo 200.000 korun. Městské lesy slouží především pro rekreaci, těžba dřeva je druhotná. ČTK o tom informovala Nataša Hradní z tiskového úseku radnice. "Hospodaření v lesích je pro město již několik let ziskové," uvedl Václav Soudek z odboru životního prostředí magistrátu.
Prodej dřeva z městských lesů loni vynesl Pardubicím 600.000 Kč
5. února 2013 15:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178460
Zdroj: Agris.cz