Na 300 tisíc lidí v Česku vlastní kus lesa do výměry 50 hektarů. Kromě tématu k rozhovoru u piva je ale takové vlastnictví velmi zavazující. Lesy jsou považovány za národní bohatství a nenahraditelnou složku životního prostředí, bez ohledu na to, jestli patří státu nebo fyzické osobě. Vlastníkům z toho vyplývá celá řada povinností.
Vlastnictví lesa: Kromě peněz za dřevo také spousta povinností
11. února 2013 8:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178512
Zdroj: Agris.cz