Kdo by tomu věřil? V jedné z bombajských čtvrtí, která je nejvíce proslulá vegetariánstvím, jdou velice na odbyt díky rostoucí chuti Indů na maso frankfurtské párečky, kachní plátky či farmářská kuřátka Francise Menezese. Píše o tom agentura AFP. V elegantní čtvrti Malabar Hill, která se tyčí nad zátokou, jsou četné obchody a restaurace stoprocentně vegetariánské.
Křidýlko nebo stehýnko? Indům stále více chutná maso
13. února 2013 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kridylko-nebo-stehynko-indum-stale-vice-chutna-maso
Zdroj: Agris.cz