Zemědělci na Vysočině loni vyrobili 482 milionů litrů mléka, ve srovnání s předcházejícím rokem o 4,8 procenta více. Obhájili své tradiční dominantní postavení v mléčné produkci v ČR. Podle Českého statistického úřadu pocházelo loni z Vysočiny 17,6 procenta českého mléka. Chovatelé dojnic, které oslovila ČTK, ale s ekonomickými výsledky loňského roku moc spokojeni nejsou.
Farmáři z Vysočiny loni vyrobili víc mléka,udrželi prvenství v ČR
18. února 2013 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178610
Zdroj: Agris.cz