Ministr zemědělství Petr Bendl (ODS) je pro postupné zrušení systému cukerných kvót. Podle něj by kvóty, které určují jednotlivým členským státům EU, kolik cukru ročně mohou vyrobit, měly skončit během pěti let. Řekl to novinářům po dnešní návštěvě cukrovaru v Dobrovici ,a dalších zemědělských provozů ve středních Čechách.
Ministr zemědělství Bendl je pro postupné zrušení kvót na cukr
19. února 2013 10:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178621
Zdroj: Agris.cz