Majitelé nestátních lesů požadují, aby o příspěvcích na jejich hospodaření přestaly rozhodovat kraje. Krajské samosprávy tyto příspěvky většinou snížily a rozdělují je podle různých pravidel. Podle lesníků by měl být opět nastolen celostátní systém s jednotným financováním.
SVOL: O příspěvcích pro lesníky má rozhodovat stát, ne kraje
19. února 2013 17:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178628
Zdroj: Agris.cz