Zemědělci ve Středočeském kraji loni sklidili přes 1,3 milionu tun obilovin, což bylo meziročně o 19,9 procenta méně. O 7,7 procenta na 16.800 tun se zvýšila sklizeň řepky. Vyplývá to z definitivních údajů za loňský rok, které zveřejnil Český statistický úřad. Podle šéfky krajské Agrární komory Zlaty Koukolíčkové nižší sklizeň způsobily jarní mrazy a letní sucho
Středočeští zemědělci loni sklidili o pětinu obilí méně
25. února 2013 9:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178687
Zdroj: Agris.cz