Problémy s koňským masem dorazily do Zlínského kraje. Irská firma dodala v lednu a únoru do řeznictví Kovář plus z Podolí na Uherskohradišťsku deset tun masa, které deklarovala jako hovězí, ale přitom asi šlo o čistou koňskou svalovinu. Případem se zabývá veterinární správa. Zdaleka nejde o tak vážný případ, jako byla metanolová aféra, při níž umírali lidé. Na dobrém pocitu to však určitě nepřidá.
Irové zřejmě dodali moravskému řeznictví tuny "hovězího" masa z koní
26. února 2013 12:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178706
Zdroj: Agris.cz