Nejvyššího zisku od krize v letech 2008 až 2009 dosáhla během loňského roku brněnská společnost Zetor Tractors. Konsolidovaný zisk před zdaněním činil 284 milionů korun, což znamená meziroční zlepšení o 140 procent.
"Na letošní první pololetí máme výrobní kapacitu již vyprodánu a předpokládáme, že za celý letošní rok docílíme minimálně stejného zisku jako za rok 2012."
Zetor vyjíždí z krize, chce zdvojnásobit počet modelů
27. února 2013 9:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178717
Zdroj: Agris.cz