Kolem tří set litrů čerstvého plnotučného mléka denně odteče celkem z automatů na mléko ve Žďáře nad Sázavou, v Novém Městě na Moravě nebo v Bystřici nad Pernštejnem. Přestože stroje za tři roky fungování vesměs nedokázaly naplnit očekávání zemědělců, o jejich zrušení teď neuvažují.
O rušení automatů na mléko farmáři na Žďársku neuvažují
1. března 2013 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178749
Zdroj: Agris.cz