Dovoluji si podpořit vyjádření Potravinářské komory ČR ke kvalitě polských potravin, publikované v Zemědělci číslo 7/2013 v reakci na prohlášení Svazu obchodu a cestovního ruchu a vyjádření jeho prezidenta Zdeňka Juračky. Svaz obchodu a cestovního ruchu ve svém prohlášení uvádí, že nelze všechny polské potraviny házet do jednoho pytle a u polských potravin je při kontrole v České republice zjišťováno méně prohřešků proti legislativě než u českých potravin.
Co je české, to je dobré
5. března 2013 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178787
Zdroj: Agris.cz