Poté, co report U.S. Ministerstva Zemědělství poukázal na to, že vývoz pšenice z USA vzrostl na dvouměsíční maxima, tak cena této zrniny včera povyskočila nejvíce od 15. ledna letošního roku. V týdnu končícím 28. únorem U.S. vývozci prodali 828 051 tun pšenice. To bylo o celých 58% více než o týden dříve.
Pšenice posílila nejvíce za 7 týdnů
10. března 2013 9:46
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178839
Zdroj: Agris.cz