Jihočeští rybáři po prvních jarních výlovech rybníků odhadují, že ryby přezimovaly dobře a na velikonoční svátky jich bude dostatek. Výlovy naplno začnou po 19. březnu, přeruší je asi zimní počasí, které se má do Česka vrátit. Vedle kaprů budou na trhu k dostání i čerstvě vylovené štiky, candáti, amuři a tolstolobici.
Na jihu Čech začaly jarní výlovy, ryby přezimovaly asi dobře
11. března 2013 7:13
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178842
Zdroj: Agris.cz