Stát by měl finančně podporovat investory, aby přednostně využívali staré a nevyužívané plochy a objekty, takzvané brownfields, namísto toho, aby pro tyto účely nevratně zabíraly úrodnou zemědělskou půdu v okolí měst. Novinářům to dnes řekl ředitel Výzkumného ústavu meliorací a ochrany půdy Jiří Hladík.
Vědci: Stát by měl podpořit využití brownfields místo záborů polí
13. března 2013 9:48
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178879
Zdroj: Agris.cz