Vývoz pšenice z Austrálie, která je třetím největším producentem na světě, letos zřejmě poroste o 13%. Dále se odhaduje nárůst produkce z předešlých 21,5 milionů tun na 24 milionů tun. Zároveň australský výbor pro zemědělství odhaduje navýšení osetých ploch o 3,8% na 13,8 milionů hektarů.
Austrálie zvyšuje export pšenice
14. března 2013 7:15
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178892
Zdroj: Agris.cz