Čeští zemědělci a obce v následujících sedmi letech zřejmě nepřijdou o 300 milionů eur (zhruba 7,5 miliardy Kč) z Programu rozvoje venkova, které na jednání šéfů států EU nechal premiér Petr Nečas (ODS) přesunout ve prospěch kohezních fondů. Chybějící peníze na rozvoj venkova mají být v letech 2014 až 2020 vyplaceny z jiných operačních programů.
Bendl: Zemědělci by neměli přijít o peníze na rozvoj venkova
14. března 2013 14:56
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178903
Zdroj: Agris.cz