Evropský parlament nepotěšil výrobce potravin. Hlasoval pro zachování cukerných kvót na dalších sedm let a v důsledku tedy i pro dražší potraviny, při jejichž výrobě se používá cukr - například nápoje nebo sušenky. O cukru však ještě není definitivně rozhodnuto, Evropská komise totiž na zrušení kvót trvá.
Europoslanci hlasovali pro drahý cukr, Komise chce kvóty zrušit
14. března 2013 15:06
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178906
Zdroj: Agris.cz