Porosty ozimých řepek i obilí nejsou zatím po zimě poškozeny. Řepky mají nyní druhý nejlepší kořenový systém v historii. Kořeny obilovin jsou také pěkné. V současné době zemědělci vyjeli do polí hlavně s přihnojováním dusíkem, a to do porostů řepky. "Obiloviny jsme zatím nechali. Počasí nám umožnilo vyjet v noci nebo do rána do devíti hodin, než půda rozmrzla," informoval předseda Okresní agrární komory ?v Rakovníku Jaroslav Mikoláš.
Zemědělci vyjeli do polí. Ozimy jsou ve výborné kondici
15. března 2013 11:00
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178914
Zdroj: Agris.cz