Podle zemědělců ze středních Čech je situace s přemnoženou zvěří, která působí škody na polích, rok od roku horší. Okusováním stromků zvěř podle Hnutí Duha poškozuje také lesy. Zemědělci to vidí jednoznačně: Je třeba snížit stavy. Chtějí o tom jednat s majiteli lesů, myslivci i úřady.
Zemědělci chtějí snížit stavy zvěře. Je přemnožená a škodí, vzkazují
19. března 2013 9:12
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178947
Zdroj: Agris.cz