Hektolitry mléka dnes vylili rumunští zemědělci na pole u Bukurešti při protivládním protestu. Podle agentury DPA tak dali najevo rozhořčení nad rozpoutáním aféry související se zjištěním nebezpečné látky v mléku.
Úřady v předchozích dnech totiž zjistily v produktech pěti rumunských mlékáren potenciálně rakovinotvorné plísně Aflatoxin M1.
Rumunští zemědělci vylili mléko na pole kvůli aféře s kontaminací
20. března 2013 20:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178975
Zdroj: Agris.cz