Jihomoravští zemědělci mají zatím důvod k mírnému optimismu - ozimé plodiny jsou silné a v půdě je dostatek vláhy. Jarní plodiny ještě většinou nestihli kvůli chladnému počasí a sněhu zasít a vzhledem k předpovědi předpokládají, že začnou spíš až v dubnu. Vyplývá z vyjádření zemědělců, které oslovila ČTK.
Zatím je to nadějný rok, hlásí jihomoravští zemědělci
22. března 2013 11:38
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178999
Zdroj: Agris.cz