Pivovar Starobrno loni uvařil opět rekordní množství piva. Většina produkce jde přitom do plastu. "Nejsem žádným příznivcem piva v PET lahvích, ale trh si bohužel žádá své," říká v rozhovoru pro IHNED.cz šéf pivovaru Milan Schramm. Boom zažívá i pivo v plechovkách. Češi se čím dál více odklání od pití piva ze skla.
Češi si oblíbili pivo v plechovkách. Sotva ho stíháme dodávat na trh, říká šéf Starobrna
27. března 2013 13:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179058
Zdroj: Agris.cz