Ministr zemědělství chce získat pro české včelaře vyšší dotace. Peníze budou určené hlavně na podporu vzdělávání, začínající včelaře a prevenci proti chorobám včel. Čeští včelaři jsou ve využívání dotací z EU velmi úspěšní, v posledních letech se jim je daří uplatnit ze sta procent.
Ministr Petr Bendl bojuje o navýšení dotací pro české včelaře. Cílem je mimo jiné zvýšení počtu chovatelů včel a větší dostupnost prověřeného, kvalitního českého medu pro naše spotřebitele
29. března 2013 6:32
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179078
Zdroj: Agris.cz