Velmi studený březen a vydatná sněhová nadílka v posledních dnech připomíná spíše čas Vánoc než Velikonoce. I přes toto bílé nadělení se i na střední Moravě objevili první bílí čápi. Vracejí se postupně z Afriky na svá hnízdiště, ale tolik sněhu asi v životě neviděli. První čtyři čápi se letos objevili již 23. března u Střížovic na Kroměřížsku.
Na střední Moravu přiletěli první čápi
3. dubna 2013 13:25
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179127
Zdroj: Agris.cz