Čínské úřady dnes nechaly v Šanghaji vybít 20.000 kusů drůbeže, která mohla šířit virus H7N9. Uvedla to agentura Nová Čína. Právě z šanghajské tržnice nákaza pochází, protože stopy viru se našly u holoubat, která se zde prodávala. Novou formou ptačí chřipky se v Číně zatím nakazilo 14 lidí, šest zemřelo.
Čínské úřady daly kvůli ptačí chřipce vybít 20.000 kusů drůbeže
5. dubna 2013 17:02
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179172
Zdroj: Agris.cz