Tak co tedy: Vozí k nám skutečně z Polska nekvalitní potraviny, anebo jde vážně "jen" o chytrou kampaň, jak velkého - a mnohdy levnějšího - konkurenta vytlačit z trhu? Redakce Aktuálně.cz získala první konkrétní střípek do mozaiky "jak to s polským jídlem je". Pro Poláky to nevyznívá dobře.
Polské jídlo je vážně horší, ukazují první tvrdá data
10. dubna 2013 8:52
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179213
Zdroj: Agris.cz