Zástupci sdružení vlastníků lesů dnes rovněž zopakovali svůj dlouhodobý požadavek, aby o příspěvcích na jejich hospodaření přestaly rozhodovat kraje. Krajské samosprávy příspěvky většinou snížily a rozdělují je podle různých pravidel. Podle lesníků by měl být opět nastolen jednotný celostátní systém.
Vlastníci lesa chtějí náhradu od státu za újmu vzniklou rekreací
12. dubna 2013 14:30
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179262
Zdroj: Agris.cz