Na Vysočině letos začínají jarní práce v zemědělství asi s třítýdenním zpožděním. Důvodem je dlouhá zima. Někteří pěstitelé, které oslovila ČTK, už mluví o možných škodách na úrodě. Pomoci by jim ještě mohlo dobré počasí ve zbývající části jara. Zemědělci teď přihnojují ozimy a začínají chystat pole na setí jarních obilovin.
Zemědělci na Vysočině vyjeli do polí, mají třítýdenní zpoždění
16. dubna 2013 8:08
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179290
Zdroj: Agris.cz