Spolu s desítkami dobrovolníků bude ministr zemědělství Petr Bendl 20. dubna čistit Berounku. Tradiční vodáckou akci Čistá Berounka založili v roce 2006 Petr Bendl ještě jako středočeský hejtman a jeho tehdejší náměstek pro životní prostředí Vilém Žák. Nyní nad akcí, při níž se lidé vydávají čistit břehy a koryta řeky a kterou organizuje obecně prospěšná společnost Rakovnicko, převzal ministr záštitu.
Ministr zemědělství Petr Bendl pojede s dalšími dobrovolníky čistit řeku Berounku
18. dubna 2013 13:32
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179331
Zdroj: Agris.cz