Na Ministerstvu životního prostředí se podruhé sešla pracovní skupina k budoucí cestě České republiky v odpadovém hospodářství. Ke konsensu dospěla pracovní skupina (sestavená ze zástupců z řad státní správy, jakými je Ministerstvo životního prostředí, Státní fond životního prostředí, Česká inspekce životního prostředí, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo financí, spolu se členy asociací a sdružení reprezentující hlavní subjekty spojené s odpadovým hospodářstvím).
Na Ministerstvu životního prostředí se pokračuje v diskuzi k budoucímu směřování České republiky v odpadovém hospodářství
23. dubna 2013 14:54
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179387
Zdroj: Agris.cz