Potravinářská komora chce do připravované novely zákona o potravinách prosadit, aby obchodní řetězce povinně zveřejňovaly údaje o podílu tuzemských potravin na svých pultech. Novinářům to dnes řekl prezident Potravinářské komory Miroslav Toman. Potravináři se prý nechali inspirovat na Slovensku, kde tato praxe funguje necelý rok.
Komora: Řetězce by měly povinně zveřejňovat podíl potravin z ČR
24. dubna 2013 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179405
Zdroj: Agris.cz