Jarní etapu mezinárodní výstavy květin Flora Olomouc, která dnes po čtyřech dnech skončila na stejnojmenném výstavišti, si letos nenechalo ujít podle pořadatelů zhruba 58.000 návštěvníků. Je to o něco méně než loni. Největším lákadlem pro ně byla především květinová expozice věnovaná olomoucké univerzitě. ČTK to řekla mluvčí výstaviště Zuzana Studená.
Na Olomouckou Floru dorazilo podle pořadatelů 58.000 návštěvníků
29. dubna 2013 10:31
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179455
Zdroj: Agris.cz