Společnost A.W., která je jediným výrobcem Olomoucký tvarůžků, minulý týden zahájila v centru Loštic na Šumpersku stavbu muzea. Do expozic mapujících historii výroby tohoto pikantního sýra s nezaměnitelným aroma firma s pomocí evropských dotací investuje bezmála 17 milionů korun. Stavba nového muzea má být dokončena příští rok na jaře.
V Lošticích byla zahájena stavba muzea tvarůžků
29. dubna 2013 17:18
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179468
Zdroj: Agris.cz