V pondělí 29. dubna byla vyčerpána částka 40 milionů korun, která byla určena na výměnu starých neekologických kotlů v Moravskoslezském kraji. Do třetí výzvy bylo přijato 1005 žádostí. Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje už tímto způsobem nabídlo celkem 100 milionů korun.
Ministerstvo životního prostředí v létě opět spustí program kotlíkových dotací pro Moravskoslezský kraj
30. dubna 2013 11:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179479
Zdroj: Agris.cz