Agrární komora (AK) si stěžuje, že stát loni dostatečně nepomohl zemědělcům, které postihlo rekordní sucho. To nejvíc zasáhlo region jižní Moravy, kde zemědělci odhadli ztráty na sedm miliard korun. Na tiskové konferenci to dnes řekl předseda představenstva jihomoravské Agrární komory Václav Hlaváček. Reakci resortu zemědělství ČTK shání.
Zemědělci si stěžují, že jim stát během loňského sucha nepomohl
7. května 2013 13:53
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179560
Zdroj: Agris.cz