Slovenské úřady poprvé od dubnového zpřísnění postihů za nedostatky při výrobě a prodeji potravin využily pravomoc zavřít provoz soukromé společnosti. Ministr zemědělství Ľubomír Jahnátek dnes novinářům řekl, že inspektoři zakázali činnost zpracovateli masa z jihu Slovenska, u kterého našli nekvalitní maso.
Slovenské úřady poprvé zavřely podnik kvůli špatné hygieně
11. května 2013 8:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179608
Zdroj: Agris.cz