Lesy města Chebu začaly hospodařit v lese, který na přelomu roku město získalo na německém území, kde byl desetiletí v nucené správě. Prvními pracemi je kácení dřeva po zimních polomech. Město zároveň připravuje zápis nadace, do které vloží výtěžek z dosavadního hospodaření v lesích v Německu, řekl dnes novinářům starosta Chebu Pavel Vanoušek (ČSSD).
Cheb začal hospodařit ve svém lese v Německu, kácí polomy
13. května 2013 14:24
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179622
Zdroj: Agris.cz