Organizace spojených národů našla novou zbraň, jež by mohla pomoci v boji proti hladu. Jde o poživatelný hmyz, který už teď tvoří doplněk potravy pro zhruba dvě miliardy lidí. Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) uvedla, že poživatelný hmyz, například kobylky a mravenci, je zatím poměrně málo využívaným zdrojem potravy.
OSN našla novou zbraň v boji proti hladu - poživatelný hmyz
14. května 2013 8:08
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179629
Zdroj: Agris.cz