Ačkoli se záměr ministerstva životního prostředí povolit vlastníkům na jejich pozemcích kácet stromy setkal s kritikou ekologických organizací, jde ve skutečnosti o opatření, které lze jednoznačně hodnotit jako návrat ke zdravému selskému rozumu. Konečně si totiž někdo uvědomil, že větší prioritou je respektování vlastnictví a svoboda vlastníků nakládat se svým majetkem, než nekritická ochrana kdejakého vzrostlého křoví.
Konečně zvítězil rozum
14. května 2013 16:42
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179646
Zdroj: Agris.cz