Náměstkyně ministra zemědělství Jaroslava Beneš Špalková a náměstek ministra průmyslu a obchodu Milan Hovorka podepsali memorandum o spolupráci mezi oběma ministerstvy. Jeho cílem je rozvoj společných aktivit na podporu zahraničního obchodu se zemědělskými a potravinářskými výrobky a souvisejícími technologiemi.
Při podpoře zemědělského exportu bude Ministerstvo zemědělství spolupracovat s Ministerstvem průmyslu a obchodu
15. května 2013 13:02
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179658
Zdroj: Agris.cz