Zemědělci zacházejí s minerálními hnojivy očividně hospodárněji. Odbyt nejdůležitějších živin v sezóně 2011/12 (červenec až červen) tak v Německu poklesl. U dusíkatých hnojiv došlo ke snížení o 8 % na 1,6 mil. t. Fosfáty vykázaly pokles o 14 % na 247 000 t P2O5. Odbyt draslíku poklesl o 11 % na 386 000 t K2O.
Němečtí zemědělci používají méně minerálních hnojiv
17. května 2013 11:02
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179690
Zdroj: Agris.cz