Přes dva tisíce lidí dorazily v sobotu 18. 5. na rodinnou farmu Sýsových ve středočeských Novotinkách. Zájemce o farmaření a zdravý životní styl neodradilo ani zpočátku nevlídné deštivé počasí. Slavnosti za pořadatele - Ministerstvo zemědělství - zahájil první náměstek Vilém Žák spolu s předsedou Asociace soukromého zemědělství Josefem Stehlíkem a majitelem farmy, kde se akce konala, Petrem Sýsem.
Ministerstvo zemědělství úspěšně zahájilo nový ročník Farmářských slavností
20. května 2013 14:02
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179712
Zdroj: Agris.cz