Strategii budoucího rozvoje zemědělství chce ministr Petr Bendl (ODS) dokončit do června. Dokument se soustředí zejména na produkci potravin, především na živočišnou výrobu, ovoce a zeleninu. Větší péči chce věnovat také ochraně půdy a vody v krajině. Ministr to řekl ČTK po jednání se zemědělci z Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů, které se konalo ve Verneřicích na Děčínsku.
Strategii rozvoje zemědělství chce Bendl dokončit do června
21. května 2013 8:52
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179722
Zdroj: Agris.cz